B72220S0321K151
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B72220S0321K151
Diameter : 20 mm
Voltage Rating AC : 320 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 8 kA
Surge Energy Rating : 184 J
Termination Style : Radial
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 840 V
Series : StandardD
Varistor Voltage : 510 VDC
Voltage Rating DC : 420 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 720 pF